~M

06.05.2019

Vedeli ste, že od 01.04.2019, ak využívate pokladnicu so systémom eKasa, je možné zaslať pokladničný doklad zákazníkovi aj elektronicky (mailom)? Avšak, ak tak urobíte, v takomto prípade už pokladničný doklad nemôžete vytlačiť.
(Zdroj: § 8 ods. 6 Zákona 289/2008 Z.z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice)