Účtovníctvo v koronakríze – ako na bezpečnú a jednoduchú prácu z domu?

  
pr1

Účtujte pohodlne z bezpečia domova (zdroj: pexels.com)

Konečne môžu aj účtovníci pracovať z domu. Stačí poznať správne a bezpečné nástroje a aj ľudia spravujúci firemné peniaze môžu pracovať z bezpečia domova. V článku nájdete skvelé riešenia pre potreby účtovníctva, aby ostalo všetko bezpečné a zároveň jednoduché.

Ak ste účtovník/čka, iste vám pri predstave práce z domu napadne mnoho otáznikov. Možno ste počuli aj o platformách, cez ktoré sa prevádzkujú účtovné softvéry. Ako sa pripojíte na účtovný server? Sú dáta v bezpečí? Ako funguje záloha? Pomôže mi niekto, keď budem potrebovať? Nebude to len krok naviac?

 

V tomto článku nájdete odpovede a tip na efektívne riešenie práce z domu i na celkovú optimalizáciu účtovníctva.

Účtujte pohodlne

S platformou uctujpohodlne.sk sa pripojíte k vašej pracovnej ploche pár klikmi nech ste kdekoľvek.

Vysoká miera fyzickej a virtuálnej bezpečnosti chránia vaše dáta pred stratou alebo krádežou. Automatické zálohy sa uchovávajú z prvého dňa v mesiaci posledné 3 mesiace a zároveň posledných 7 dní.

A bezpečnosť? Účtuj pohodlne je prevádzkované v dátovom centre spĺňajúcom podmienky certifikácie TIER III s 99.982 % garantovanou dostupnosťou. O plynulosť sa báť nemusíte, váš výkon systém monitoruje a prispôsobuje vašim peak performance požiadavkám, preto sa už nemusíte obmedzovať.

UP banner 300x250 2

Nejedná sa len o obyčajnú platformu. Veľkou výhodou a pridanou hodnotou je partnerstvo, ktoré získate. O prevádzku vášho riešenia sa stará certifikovaný tím administrátorov s dostupnosťou 24/7, ktorý zastreší každú vašu IT požiadavku. Veď kto z nás nemal problémy napríklad s tlačiarňou? Všetko vyriešite spoločne a rýchlo s uctujpohodlne.sk.

Čo získate?

 

  • Žiadne investície do nákladnej IT infraštruktúry
  • Bezstarostné nastavenie a migrácia
  • Nepretržitá prevádzka bez výpadku
  • Bezpečný vzdialený prístup odkiaľkoľvek
  • Automatické zálohovanie a aktualizácie
  • Bezpečné nahrávanie dokumentov
  • Pridelený certifikovaný technik

 

Platforma Účtuj pohodlne podporuje všetky účtovnícke programy, ktoré je možné nainštalovať na Microsoft server system.

Ak ste ešte nerozhodný, vyskúšajte DEMO účet na 2 mesiace zdarma – TU. Spoznáte všetky kvality a váš život sa zjednoduší. Začnite účtovať pohodlne.

Máte otázky?
E-mail: obchod@uctujpohodlne.sk
Tel.: +421 907 627 507

(PR článok)