Platinum City Card – objavte svoje mesto plné zliav

Máte radi relax, wellness, masáže? Chodíte sa radi najesť do vynikajúcich reštaurácii, pizzerii alebo si posedieť do cukrárne, kaviarne, či s priateľmi na pivo do pubu? Hľadáte ubytovanie v hotely v srdci prírody? Radi hľadáte a skúšate nové veci na Slovensku, prípadne v blízkom pohraničí Českej republiky? Alebo chcete nájsť originálny darček?

Ste firma a poskytujete alebo uvažujete o poskytovaní svojim zamestnancom benefity? Aj pre vás je ponuka vhodná! Ako zamestnávateľ môžete v rámci realizácie sociálnej politiky poskytnúť svojim zamestnancom príspevky na účasť na kultúrnych a športových podujatiach, na rekreácie a služby, ktoré zamestnanci využijú na regeneráciu pracovnej sily a na ďalšiu realizáciu podnikovej sociálnej politiky v oblasti starostlivosti o zamestnancov. Takýto príspevok je možné tiež poskytnú aj rodinným príslušníkom zamestnancov (§ 7 Zákona 152/1994 Z.z. o sociálnom fonde).

S kartou Platinum City Card je toto všetko možné – zľavy 5 až 70 % u zmluvných partnerov, prípadne v dnešnej dobe oveľa viac vyhľadávanejšie zľavy formou 1+1.

A ako zľavu získať? Jednoducho. Stačí sa iba u zmluvného partnera vernostnou kartou Platinum City Card a zľava je vaša. Karta má navyše časovo neobmedzenú platnosť, je prenosná, takže stačí zakúpiť iba raz a žiadne ďalšie poplatky už nikdy viac neriešite.

Koľko ma to bude celé stáť? V neposlednom rade je dôležitá cena. Tá sa v súčasnej dobe pohybuje vo výške 49,90 € za kartu. No s účtovníkom to môžete byť oveľa lacnejšie! S kódom UČTOVNÍK získate zľavu vo výške 50 % na každú zakúpenú kartu. Ponuka platí, kým je zverejnená na stránke opytajsauctovnika.sk.

Ak vás táto akcia oslovila a máte záujem ju využiť, stačí napísať mail na info@platinumcitycard.sk, uviesť vaše kontaktné a fakturačné údaje, množstvo objednaných kariet a nezabudnúť uviesť zľavový kód ÚČTOVNÍK.

Zoznam všetkých ponúk, ktoré sa neustále rozširujú, nájdete na stránke platinumcitycard.sk, alebo tiež na Facebook stránke fb/platinumcitycard, kde sa taktiež môžete zapojiť do množstva organizovaných súťaží.