Knihy, ktoré fakt neklamú! (+ CZ video)

  

V kníhkupectvách nájdete neskutočné množstvo motivačnej literatúry, ktorá vám má pomôcť zlepšiť či už osobný alebo pracovný život. Osobne som ich prečítal veľké množstvo, v každej sa tá čo-to nájsť, aby sa človek zdokonalil, zlepšil, naplnil viac svoj život. Zo všetkého toho množstva však u mňa vytŕčajú štyri.

Pri čítaní týchto kníh som si uvedomil, že „návod“ k tomu, aby žil človek bohatý život, už dávno pozná. Len vplyvom dnešného rýchleho sveta ho nejako už aicky, ako väčšina iných (vrátane mňa) potlačil do úzadia.

Každá z kníh je len na pár hodín čítania, ale posolstvo pôjde s vami po celý život. Zlepšíte si nielen svoje obchodné zručnosti, ale stanete sa väčším obchodníkom, podnikateľom, bohatším človekom. „Novým“ spôsobom života sa časom môžete stať aj inšpiráciou pre iných podnikateľov a priateľov vo vašom okolí.

A ak čakáte, že budete musieť prekopať svoj život od základov, sklamem vás. Stačí naozaj zmeniť málo. A všetko to začína jednoduchým poslaním:

„Vytvorím si dobré návyky a stanem sa ich otrokom.“

Navyše, knihy sú písaná formou príbehu, takže sa pri čítaní nebudete cítiť ako na prednáške.

Sám tieto knihy mám, prečítal som ich nielen raz a vždy, pri každom čítaní, si uvedomím, že je stále čo vylepšovať, zdokonaľovať, čo mi uniklo medzi riadkami. Dúfam, že teda pomôžu aj vám…

(Pôvodný článok 25.10.2019 | Aktualizované 15.04.2020, 22:22)